امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره معافیت های اعصاب و روان
Photo 
یکسری اطلاعات در مورد معافیت های بند ۳ ماده ۳۳ (اعصاب و روان) در حال جمع آوری هستم
به زودی منتشر می کنم Big Grin
پاسخ
خوب معافیت اعصاب و روان محدودیت های زیادی داره
قدیما به این کارت میگفتن کارت قرمز ولی الان که کارتها هوشمند شده روش میزنه بند 3 ماده 33
در کل معافیت های اعصاب و روان و اختلالات ذهنی سندروم داون(عقب افتادگی ذهنی) شامل این بند و ماده میشه که محدودیت های زیادی داره
در ضمن در این رشته مشمول اگه مدارک بستری و طول درمان بالای یکسال داشته باشه ، سابقه زندان بستری در کمپ و ... خیل یراحت معاف میشه ولی .....
محدودیت های بالای این رشته برای خدمات اجتماعی انقدر زیاده که بعد از مدتی مشمولین برای کنسل کردن کارتشون اقدام میکنن
در حال لیست کردن محدودیت ها هستم به زودی در ادامه همین پست اعلام میکنم
فقط تشکر فراموش نشه
در ضمن منبع هم خیلی موسقه از کارکنان بیمارستان امام سجاد ناجا هستش که 50 درصد معافیتها در تهران به این بیمارستان مراجعه میکنند
پاسخ
گواهی نامه به همین راحتیا نمی تونن بگیرن به این روش که تا سه سال بعد از اخذ کارت معافیت باید بره درمان خودشون اقدام کنن بعد از سه سال یه شورای پپنج نفره شرکت میکنن که تو اون شورا یا میتونن بگیرن یا نه

برای ادامه تحصیل در دانشگاه و این جور جاها محدودیت های فراوانی دارید

برای گرفتن ویزا هم مشکلات فراوانی خواهید داشت بعضی کشورها محدودیت های زیادی برای اینجور بیمارها ایجاد میکنن

برای دریافت پروانه کسب ، شغل های دولتی ، شرکت در دانشگاه اینها با محدودیت های زیادی مواجه هستین و یا کلا نمیتونین استخدام شین

تو بحث ارث و میراث و سند های مالکیت داستانهای فرواوانی با دادگاه ها خواهید داشت
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان